BILDE: Pastor Koli Puka fra menigheten «Håp for Shkoder» i Albania blir blant helgens talere under programmet «Studio Direkte» på TV Visjon Norge.

Fullt program: Dette skjer under «Studio Direkte» denne helgen

Det er mye å få med seg de kommende dagene. Astri Weber Gellein Laurendz inntrer som programleder til og med søndag, og hun har solide programmer å by på. Her kommer oversikten over hvem du kan se og høre på TV.

 

«Studio Direkte» er altså TV Visjon Norges tretimers direktesendte program. Hver kveld fra klokken 20.00 til 23.00 er det nye sendinger med gode gjester og sterk kristen musikk. Denne uken er imidlertid noe unik i den forstand at det også blir en rekke forkynnere som også skal tale underveis i programmet.

 

Slik blir programmet
Programleder Astri Weber Gellein Laurendz orienterer om hva som vil finne sted under helgens sendinger. Flere av dem som deltar foran kamera vil blant annet sette søkelys på hva den enkelte har på hjertet utover høsten. Her kommer oversikten:
Fredag 11. august taler Owe Kerygman.
–Han er en salvet profet fra Sverige. Godt kjent fra Inge Røyslands bønnekonferanse i vinter, som fant sted i Møllergata 28. Kerygman skal også være med i forbønn for bønneemner som kommer inn under sendingen. Han en tross alt en bønnens mann, sier Weber Gellein Laurendz.
Hun får også med seg Håkon Fagervik på videosamtale. Han vil dele fra hjertet om hvor Gud beveger seg denne høsten.
Lørdag 12. august deltar pastor Inge Røysland over videolenke.
–Han gleder seg også til å dele hva han har på hjertet for denne sesongen vi går i møte, sier programlederen.
Søndag 13. august skal pastor Koli Puka fra menigheten «Håp for Shkoder» i Albania. For de fleste blant Visjon Norges publikum er han nok kanskje best kjent gjennom nødhjelpsarbeidet i landet som flere ganger i året er tema på kanalen.

BILDE: Astri Weber Gellein Laurendz blir programleder for “Studio Direkte” de kommende dagene.